Tito Productions

Firma Tito Productions, założona przez Katarzynę Fukacz-Cebulę oraz Damiana Słoninę w 2009 roku zajmuje się produkcją i eksploatacją spektakli teatralnych. Pierwszym przedstawieniem zrealizowanym przez Tito był światowy hit, francuska sztuka pt. „Boeing Boeing”. Komedia odniosła ogromny sukces frekwencyjny. Kolejne premiery Tito to również sprawdzone na świecie przeboje.

Ostatnio wyprodukowane „Histerie miłosne” zdobyły już rzesze fanów dzięki gwiazdorskiej obsadzie (Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa). Komedia z muzyką na żywo pt. „I love you” otrzymała główną nagrodę I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych.

Tito ma na swoim koncie także dwa komediowe monodramy: „Wielki Apetyt”, w którym znana z parodii aktorka Katarzyna Kwiatkowska wciela się w kilkadziesiąt postaci oraz „Czterdziestkę w opałach” z Katarzyną Żak.

Wszystkie przedstawienia można oglądać w warszawskim Teatrze Studio Buffo oraz w wielu miastach w Polsce, w których prezentowane są podczas tras wyjazdowych. Misją producentów z Tito Productions jest realizowanie spektakli w dobrym guście dla szerokiej widowni oraz stworzenie w Warszawie stylowego miejsca oferującego bogaty program kulturalno-rozrywkowy.

Producenci

Katarzyna Fukacz-Cebula

Absolwentka Studiów Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Podyplomowego Studium Prawa Autorskiego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych Executive Studies in Finance (SGH oraz Ernst&Young). Od 17 lat związana z branżą produkcji filmowej i telewizyjnej jako dyrektor zarządzający i producent wykonawczy Akson Studio.

Odpowiedzialna za zarządzanie projektami oraz zasobami ludzkimi. Uczestniczyła w rozwoju i budowaniu wizerunku firmy oraz w prowadzeniu skutecznego prowadzenia produkcji ponad 150 spektakli teatralnych, licznych filmów i seriali telewizyjnych oraz realizacji kinowych o zróżnicowanym poziomie trudności i skali finansowej. Najbardziej spektakularne produkcje to: „Wałęsa”, ”Zemsta” „Katyń” „Tatarak”, ale także „Magda M” „Teraz albo Nigdy”, „Czas honoru” „Oficer” „Samo życie” „Rodzina Zastępcza”.

Damian Słonina

Absolwent Studiów Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Podyplomowego Studium Prawa Autorskiego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wielu kursów specjalistycznych w tym zarządzania kulturą.

Od ponad 15 lat związany z branżą rozrywkową, obrotem autorskimi prawami majątkowymi do utworów muzycznych. Przez ostatnie 10 lat zarządzał biurem Sony/ATV Music Publishing w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej.

Najbliższe spektakle

Imię
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 18:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 16:00
WARSZAWA 16:00
Boeing Boeing
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 20:00
WARSZAWA 20:00
Ludzie inteligentni
WROCŁAW 17:00
WROCŁAW 20:00
WARSZAWA 20:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 20:30
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 19:00
WARSZAWA 18:00